See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów chemicznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów chemicznych. 2. Zakres zamówienia został podzielony na 7 części (zadań). 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, kilka lub wszystkie zadania. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3A do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dla zadania nr 1-6) oraz załączniku nr 3B do SWZ – Projektowane postanowienia umowy (dla zadania nr 7). 5. Rodzaj (asortyment), wymagania co do pojemności jednostkowych opakowań oraz ilości poszczególnego asortymentu (przedmiotu zamówienia), określono w załączniku nr 2 do SWZ –Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia. 6. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy/opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 742155-2024
Interne Kennung: 10/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 24963000 Rostschutzmittel, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 09210000 Schmierpäparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Chemia – Produkty antykorozyjne 24963000-2 (SUiE)
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamóienia
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 24963000 Rostschutzmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3A do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Specjalistyczne produkty chemiczne 24950000-8 (SUiE)
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy/Opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3A do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Oksyda do broni 09210000-4 (SUiE)
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Szpachle samochodowe oraz artykuły chemiczne (S. Czołg-Sam)
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Produkty chemiczne (S. żywnościowa)
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Produkty chemiczne (S. żywnościowa)
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Smary, oleje, silikony, preparaty czyszczące, zmywacze, środki czyszczące oraz konserwujące, kleje i taśmy (S. Inż.-Sap.)
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Beschreibung der Optionen: W zakresie zadania nr 7 Zamawiający nie przewiduje możliwości korzystania z prawa opcji.