821720-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do sekwenatora Ilumina NovaSeq 6000 oraz do sekwenatora Illumina NovaSeq X Plus
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do sekwenatora Ilumina NovaSeq 6000 oraz do sekwenatora Illumina NovaSeq X Plus
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do celów naukowo-badawczych do siedziby Zamawiającego. Każdorazowa dostawa następować będzie po złożeniu zamówienia częściowego określającego rodzaj odczynnika i jego ilość stosownie do zapotrzebowania. Odczynniki stanowiące przedmiot zamówienia, służyć będą do przeprowadzenia sekwencjonowania wysokoprzepustowego z wykorzystaniem sekwenatora Ilumina NovSeq 6000 oraz sekwenatora Illumina NovaSeq X Plus.
Interne KennungAZP-261-52/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenswyznaczono termin składania ofert o nie więcej niż 5 dni krótszy od wskazanego w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, gdyż oferty sporządzano tylko w formie elektronicznej i składane były za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz skrócenie terminu składania ofert, może mieć wpływ na terminową realizacją projektu dofinansowanego ze środków unijnych którego elementem jest niniejszy zakup.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do celów naukowo-badawczych do sekwenatora Ilumina NovaSeq 6000, będącego własnością Instytutu Nenckiego PAN oraz sekwenatora Illumina NovaSeq X Plus, będącego własnością Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN (umowa na sukcesywne świadczenie usług przez ICHB PAN na rzecz Instytutu Nenckiego). Sukcesywne dostarczanie odczynników będzie realizowane do siedziby Zamawiającego. Każdorazowa dostawa następować będzie po złożeniu zamówienia częściowego określającego rodzaj odczynnika i jego ilość stosownie do zapotrzebowania. Odczynniki stanowiące przedmiot zamówienia, służyć będą do przeprowadzenia sekwencjonowania wysokoprzepustowego z wykorzystaniem sekwenatora Ilumina NovSeq 6000 oraz sekwenatora Illumina NovaSeq X Plus.