See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filiach KSS w Otwocku, Białobrzegach, Krakowie, Jastrzębiej Górze, Wrocławiu oraz siedziby głównej KSS w Warszawie
Beschreibung: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filiach KSS w Otwocku, Białobrzegach, Krakowie, Jastrzębiej Górze, Wrocławiu oraz siedziby głównej KSS w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawierają projekty umów (odpowiednio dla danej części zamówienia), stanowiące załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: 0301.ELZ.260.1.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku ul. Kolorowa 13
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części I zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część I zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Otwocku
Los: LOT-0002
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Białobrzegach, ul. Wczasowa 50
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części II zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część II zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Białobrzegach
Los: LOT-0003
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 20
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części III zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część III zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Krakowie
Los: LOT-0004
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Jastrzębiej Górze, ul. Bałtycka 28
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części IV zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część IV zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS w Jastrzębiej Górze
Los: LOT-0005
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w filii Krajowej Szkoły Skarbowości we Wrocławiu, ul. Sztabowa 100
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części V zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część V zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w filii KSS we Wrocławiu
Los: LOT-0006
Titel: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń w siedzibie Krajowej Szkoły Skarbowości w Warszawie, ul. Okrzei 4
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia, zakres czynności składających się na przedmiot zamówienia, informacje dotyczące powierzchni podlegającej usłudze sprzątania zawiera projekt umowy dla części VI zamówienia stanowiący załącznik nr 13 do SWZ
Interne Kennung: część VI zamówienia - sprzątanie pomieszczeń w siedzibie KSS w Warszawie