2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego dla inwestycji pn.: „Modernizacja budynku – O/Poznań I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inwestora Zastępczego poprzez: 1) pełnobranżowy nadzór inwestorski nad realizacją dokumentacji projektowej, 2) udział w przygotowaniu i prowadzeniu postępowania przetargowego na wybór Generalnego Wykonawcy robót budowlanych, 3) udział w przygotowaniu harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji inwestycji, 4) zarządzanie zmianami, np. projektowymi, organizacyjnymi, itp., 5) pełnobranżowy nadzór inwestorski / techniczny nad realizacją robót budowlanych zakończony uzyskaniem pozwolenia na użytkownie budynku oraz raportem końcowym z rozliczenia modernizacji, 6) kontrolowanie usuwania wad i usterek zgłoszonych w okresie udzielonej przez Projektanta lub Generalnego Wykonawcę robót budowlanych rękojmi za wady i gwarancji na wykonaną dokumentację projektową lub zrealizowane roboty budowlane, 7) udział w przeglądzie przed ostatecznym upływem terminu gwarancji udzielonej przez Generalnego Wykonawcę robót budowlanych oraz rękojmi za wady. Szczegółowe uwarunkowania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, w tym pełen zakres świadczenia usługi określają: Opis przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SWZ i Projektowane postanowienia umowy – ZAŁĄCZNIK NR 3 DO SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 426927-2025
Interne Kennung: 290000.271.6.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71520000 Bauaufsicht, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71530000 Beratung im Bauwesen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
Los: LOT-0001