2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerpteam ikv een ingrijpende energetische renovatie op vlak van veiligheid en comfort, van een verouderd appartementscomplex met in totaal 99 appartementen te Mosselbank, Kortrijk, afgetoetst aan een haalbaarheidsstudie ifv keuze renovatie of sloop/nieuwbouw
Beschreibung: Aanstellen van een ontwerpteam ikv een ingrijpende energetische renovatie op vlak van veiligheid en comfort, van een verouderd appartementscomplex met in totaal 99 appartementen te Mosselbank, Kortrijk, afgetoetst aan een haalbaarheidsstudie ifv keuze renovatie of sloop/nieuwbouw
Interne Kennung: PPP26I-17/5065/20251112
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 20251112_1