See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z punktem napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędących odpadami w 2026 r.
Beschreibung: 1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji usługę polegającą na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych zgodnie ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Piekary Śląskie; odbieranie odpadów odbywać się będzie zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w Gminie Piekary Śląskie i uchwałą Rady Miasta Piekary Śląskie w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów; odpady dostarczane będą do instalacji wybranych przez Zamawiającego w wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie, 2) organizowaniu i prowadzeniu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, zgodnie z art. 4a ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Piekary Śląskie oraz uchwałami Rady Miasta Piekary Śląskie wydanymi na podstawie art. 6r ust. 3 i ust. 4 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 3) prowadzeniu i obsłudze Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na mocy art. 3 ust. 2 pkt 6 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz zgodnie z art. 9ea tej ustawy oraz prowadzeniu i obsłudze funkcjonującego w ramach PSZOK punktu napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędących odpadami.
Interne Kennung: BZP.271.62.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001