See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego
Beschreibung: Część I: 1) biurko z elektryczną regulacją wysokości 6 2) panel górny (tapicerowany, mocowany do biurka) 3 3) kontener mobilny + nakładka 6 4) ścianka tapicerowana wolnostojąca 4 5) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 160x80 cm 60 6) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 140x60 cm 28 7) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 120x60 cm 8 8) kontener mobilny 96 9) szafa 5OH* (szer. 80, głębokość w zakresie 40-42 cm wysokość z zakresie 188-192 cm) 86 10) szafa 5OH* (szer. 40, głębokość w zakresie 40-42 cm, wysokość w zakresie 188-192 cm) 4 11) szafa 3OH* (szer. 80, głęb. ~40 wysok. ~125 cm) 8 12) szafa 2OH* (szer. 80, głęb. ~40 wysok. ~74 cm) 60 13) stół konferencyjny, składany blat, mobilny 4 14) locker dwukolumnowy 2 x 2 (4 zamykane szafki) 1 15) locker dwukolumnowy 2 x 3 (6 zamykanych szafek) 1 16) locker trzykolumnowy 3 x 2 (6 zamykanych szafek) 1 17) fotel obrotowy 168 18) krzesło konferencyjne 24 Część II: 19) Mebel akustyczny/budka telefoniczna zamykana 4
Vorherige Bekanntmachung: 488343-2025
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część I: 1) biurko z elektryczną regulacją wysokości 6 2) panel górny (tapicerowany, mocowany do biurka) 3 3) kontener mobilny + nakładka 6 4) ścianka tapicerowana wolnostojąca 4 5) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 160x80 cm 60 6) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 140x60 cm 28 7) Biurko z przelotką i listwą, regulacja mechaniczna, 120x60 cm 8 8) kontener mobilny 96 9) szafa 5OH* (szer. 80, głębokość w zakresie 40-42 cm wysokość z zakresie 188-192 cm) 86 10) szafa 5OH* (szer. 40, głębokość w zakresie 40-42 cm, wysokość w zakresie 188-192 cm) 4 11) szafa 3OH* (szer. 80, głęb. ~40 wysok. ~125 cm) 8 12) szafa 2OH* (szer. 80, głęb. ~40 wysok. ~74 cm) 60 13) stół konferencyjny, składany blat, mobilny 4 14) locker dwukolumnowy 2 x 2 (4 zamykane szafki) 1 15) locker dwukolumnowy 2 x 3 (6 zamykanych szafek) 1 16) locker trzykolumnowy 3 x 2 (6 zamykanych szafek) 1 17) fotel obrotowy 168 18) krzesło konferencyjne 24
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 24.2025 cz. I
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część II: 19) Mebel akustyczny/budka telefoniczna zamykana 4
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 24.2025 cz. II