821863-2025 - Ergebnis
Polen – Laborpipetten und Zubehör – 105.2025 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel105.2025 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 odrębnych części, z których każda podlega osobnej ocenie i obejmuje pozycje wskazane w opisie przedmiotu zamówienia poszczególnych części. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 – 11 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung679716-2025
Interne KennungAZP.260.105.2025.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437120 Pipettenständer, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 38600000 Optische Instrumente
5. Los
LosLOT-0008
Titel105.2025 Część 8 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Część 8 obejmująca następujące pozycje: 1. Certyfikowane probówki NMR – 1 opakowanie (Z-2513/650/25)
Interne KennungAZP.260.105.2025.PN Część 8