821872-2025 - Ergebnis
Belgien – Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter – Meerjarenovereenkomst (2025-2028) voor drukwerk voor scholen en andere aanverwante diensten ten behoeve van VVOB Zambia.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMeerjarenovereenkomst (2025-2028) voor drukwerk voor scholen en andere aanverwante diensten ten behoeve van VVOB Zambia.
BeschreibungHet contract betreft een meerjarig raamcontract (2025-2028) voor drukwerk voor scholen en boekendrukkerij en aanverwante diensten ten behoeve van VVOB Zambia, dat zal worden gegund op basis van een gedetailleerde, representatieve en inhoudelijke inventaris van het drukwerk dat tijdens de looptijd van het contract kan worden besteld (bijlage B). De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om aanvullende producten te bestellen.
Interne KennungVVOB ZM 2025 03 07 GGa
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
5. Los
LosLOT-0001
TitelVVOB ZM 2025 03 07 GGa - 1
BeschreibungDe overeenkomst betreft een meerjarige raamovereenkomst (2025-2028) voor drukwerk voor scholen en boekendrukkerij en aanverwante diensten ten behoeve van VVOB Zambia, dat zal worden gegund op basis van een gedetailleerde, representatieve en inhoudelijke inventaris van het drukwerk dat tijdens de looptijd van het contract kan worden besteld (bijlage B). De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om aanvullende producten te bestellen.
Interne Kennung1