2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuurbroker
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het contracteren van twee (2) brokerdienstverleners. Middels deze aanbesteding beoogt SIVON de juiste partijen te contracteren die de aanbestedende dienst passende inhuur- en adviesdiensten kunnen leveren tegen zo gunstig mogelijke voorwaarden. De inhuurbroker gaat op zoek naar geschikte kandidaten voor de inhuurbehoeften van SIVON, minimaal op de gebieden: ICT experts, adviseurs en projectmanagers en de functiefamilies 'Beleid en Advies' en 'Algemene Ondersteuning'. Daarnaast wordt een proactieve adviserende rol in de conformiteit van SIVON op het gebied van huidig en toekomstig geldende wet -en regelgeving met betrekking tot haar externe inhuur, zoals de Wet DBA, van de inhuurbrokers verwacht. De Raamovereenkomst kent een geraamde waarde van € 3.125.000,- (excl. BTW) per jaar en € 12.500.000,- (excl. BTW) over de gehele looptijd van vier (4) jaar. Indien SIVON meer dan 200% (€ 25.000.000,- excl. BTW) boven de totale geraamde waarde uitkomt, zal een nieuwe aanbesteding worden gestart.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het contracteren van twee (2) brokerdienstverleners. Middels deze aanbesteding beoogt SIVON de juiste partijen te contracteren die de aanbestedende dienst passende inhuur- en adviesdiensten kunnen leveren tegen zo gunstig mogelijke voorwaarden. De inhuurbroker gaat op zoek naar geschikte kandidaten voor de inhuurbehoeften van SIVON, minimaal op de gebieden: ICT experts, adviseurs en projectmanagers en de functiefamilies 'Beleid en Advies' en 'Algemene Ondersteuning'. Daarnaast wordt een proactieve adviserende rol in de conformiteit van SIVON op het gebied van huidig en toekomstig geldende wet -en regelgeving met betrekking tot haar externe inhuur, zoals de Wet DBA, van de inhuurbrokers verwacht. De ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 december 2025 en kent een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee (2) keer voor de periode van één (1) jaar (eenzijdig door opdrachtgever en/of stilzwijgend) te verlengen onder gelijkblijvende voorwaarden. De Raamovereenkomst eindigt daarmee rechtswege uiterlijk op 1 december 2029, tenzij de maximale omvang van de Raamovereenkomst eerder wordt bereikt. De Raamovereenkomst kent een geraamde waarde van € 3.125.000,- (excl. BTW) per jaar en € 12.500.000,- (excl. BTW) over de gehele looptijd van vier (4) jaar. Indien SIVON meer dan 200% (€ 25.000.000,- excl. BTW) boven de totale geraamde waarde uitkomt, zal een nieuwe aanbesteding worden gestart.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Offerteaanvraag.