See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup subskrypcji dla środowiska wirtualizacyjnego Vmware
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie Zamawiającemu przez okres 36 miesięcy Subskrypcji Producenta wraz z jednoczesnym świadczeniem w tym okresie przez Wykonawcę usługi Asysty Inżyniera na zasadach określonych we wzorze umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) zakup przedłużenia subskrypcji oprogramowania VMware Cloud Foundation (SKU: VCF-CLD-FND-5) dla 3620 rdzeni lub produktu równoważnego, b) zakup przedłużenia subskrypcji oprogramowania VMware Firewall (SKU: ANS-VMW-FW-B) dla 384 rdzeni lub produktu równoważnego, c) Świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi Asysty Inżyniera w maksymalnej ilości 60 Dni Roboczych.
Vorherige Bekanntmachung: 613229-2025
Interne Kennung: ZP/SW/271/III-159/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY