821950-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości oraz obsługa szatni w obiektach „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości oraz obsługa szatni w obiektach „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10
BeschreibungW ramach niniejszego przedmiotu zamówienia Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje obowiązek starannego działania w zakresie realizacji usług porządkowo-czystościowych dla „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. Kaliszu, ul. Sportowa 10, w niżej wymienionych obiektach należących do Zamawiającego: AQUAPARK KALISZ - 62-800 Kalisz, ul. Sportowa 10, LODOWISKO – 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, KRYTA PŁYWALNIA – 62-800 Kalisz, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 20a; oraz obsługę szatni w obiekcie AQUAPARK KALISZ przy ul. Sportowej 10. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: czas pracy personelu, zakresu prac oraz harmonogram częstotliwości sprzątania poszczególnych stref i obiektów, określa Załącznik nr 1 do umowy pod nazwą „Opis Przedmiotu Zamówienia - czas pracy personelu, zakres i harmonogram prac wykonywanych w ramach świadczenia usług kompleksowego utrzymania czystości dla „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu, ul. Sportowa 10”. Przedmiot zamówienia nie obejmuje sprzątania pomieszczeń najmowanych lub dzierżawionych przez firmy zewnętrzne od Zamawiającego. za wyjątkiem toalet i ogólnodostępnych stref komunikacyjnych przyległych do tych pomieszczeń, wskazanych w OPZ. Kod wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Przedmiot główny: 90910000 Usługi sprzątania.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług związanych z utrzymaniem czystości oraz obsługa szatni w obiektach „AQUAPARK KALISZ” sp. z o.o. w Kaliszu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi utrzymania czystości, porządku i dezynfekcji oraz obsługa szatni w obiektach Zamawiającego: AQUAPARK KALISZ, LODOWISKO i KRYTA PŁYWALNIA. Zamówienie ma charakter ciągły i nie jest podzielone na części (Rozdział III ust. 8 SWZ). W ramach usługi Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia własnych środków, sprzętu oraz personelu z wymaganymi uprawnieniami (w tym do pracy na wysokości), w okresie od 01.03.2026 r. do 29.02.2028 r. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do 15% wartości zamówienia podstawowego (Rozdział III ust. 14 SWZ).
Interne KennungPW.ZP- 3/XII/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Prawo opcji polega na jednostronnym zwiększeniu zakresu zamówienia podstawowego o dodatkowe usługi utrzymania czystości i porządku (Usługi Opcjonalne). Maksymalna wielkość Usług Opcjonalnych: do 15% wartości brutto zamówienia podstawowego określonej w umowie. Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie jego obowiązkiem. Zasady realizacji prawa opcji, w tym sposób składania zleceń, terminy oraz warunki płatności, zostały szczegółowo określone we wzorze umowy (Załącznik nr 9 do SWZ).