2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do Centrali PKP S.A. w Warszawie oraz Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli biurowych wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań) dla Centrali i Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A., w podziale na 6 Zadań. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 Zadań: Zadania nr 1 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Centrali w Warszawie oraz Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, Zadania nr 2 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku, Zadania nr 3 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, Zadania nr 4 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu, Zadania nr 5 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, Zadania nr 6 – zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie.
Interne Kennung: KFZ/2025/WNP-019133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/495147. 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia: 1) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), 2) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu: a) dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej: * wykazu dostaw (Załącznik nr 5 do SWZ) wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie dostaw; 3) w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda: a) informacji z Krajowego Rejestru Karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem; c) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 6 do SWZ); d) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w JEDZ; e) oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 11a i 11b do SWZ). Szczegółowy wykaz i opis podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia został zawarty w rozdziale X SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39151000 Diverse Möbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Centrali w Warszawie oraz Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy mebli biurowych wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem, ustawieniem, wypoziomowaniem oraz uprzątnięciem miejsca pracy z wszelkich pozostałości (w tym usunięciem opakowań) dla Centrali i Oddziałów Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. 2.Opis Przedmiotu zamówienia, zwany dalej: „OPZ”, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Centrali w Warszawie oraz Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku
Interne Kennung: Zadanie nr 2 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach
Interne Kennung: Zadanie nr 3 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu
Interne Kennung: Zadanie nr 4 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu
Interne Kennung: Zadanie nr 5 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 6 - zakup i dostawa wyposażenia meblowego do Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie