2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa hali sportowej w Szkole Podstawowej w Starych Babicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa hali sportowej w Szkole Podstawowej w Starych Babicach”, polegającego na rozbudowie szkoły podstawowej w Starych Babicach o halę sportową z basenem rekreacyjnym, z salą sportową umożliwiającą grę w piłkę halową, ręczną, siatkową, unihokeja oraz koszykówkę, zespołem sal wielofunkcyjnych oraz zapleczem sanitarno-szatniowym o powierzchni całkowitej wynoszącej ok. 4 300 m2 i powierzchni użytkowej ok. 3100 m2 wraz z niezbędnymi przyłączami i instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu w zakresie niezbędnym dla funkcjonowania obiektu, w miejscu istniejącej sali gimnastycznej. W zakres Zadania wchodzi również pierwsze wyposażenie niezbędne do uruchomienia i użytkowania obiektu w postaci wyposażenia hali sportowej, sal do ćwiczeń, hali basenowej oraz zaplecza sanitarno-szatniowego. Przedmiot umowy realizowany będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”, w technologii tradycyjnej na działce nr ew. 602 przy ul. Polnej 40 w Starych Babicach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45330000 Installateurarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45111291 Erschließungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 37535200 Spielplatzausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niniejsze zamówienie nie przewiduje wznowień i opcji