See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Inspekcja TV sieci kanalizacji sanitarnej wraz z czyszczeniem oraz oceną stanu technicznego na terenie miasta Krakowa.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inspekcji telewizyjnej grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej o całkowitej długości około 70 670 m w zakresie średnic DN150 – DN500. Zakres zadania obejmuje oczyszczenie powierzchni wewnętrznej rurociągów wraz z usunięciem nagromadzonych osadów oraz elementów stałych, przeprowadzenie inspekcji TV wskazanych odcinków sieci kanalizacyjnej sanitarnej oraz studni kanalizacyjnych w celu określenia jej stanu technicznego.
Vorherige Bekanntmachung: 783016-2025
Interne Kennung: 899/PN-108/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.