2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawę artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi w okresie 18 m-cy. Przedmiot zamówienia podzielono na 2 części . Część 1 – Dostawa czekolady pełnomlecznej (gramatura 90 g – 100 g) W następujących gatunkach: Czekolada mleczna 30% – 127 500 szt. Czekolada gorzka 70% – 127 500 szt. Czekolada mleczna kokosowa 30% – 127 500 szt. Część 2 – Dostawa pozostałych artykułów spożywczych W rozbiciu na: Orzeszki ziemne prażone niesolone (op. a 350 g) – 127 500 szt. Musli tradycyjne (op. a 350g) – 127 500 opak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1, 2 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DTZ.261.23 ZP.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03222100 Tropenfrüchte und -nüsse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa czekolady pełnomlecznej (gramatura 90 g – 100 g)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawę artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi w okresie 18 m-cy. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 gatunków czekolad: a) Czekolady twardej mlecznej w ilości 127 500 sztuk - z zawartością suchej masy kakaowej nie mniej niż 30%, maksymalnie 57 g cukrów w 100 g produktu b) Czekolady gorzkiej twardej w ilości 127 500 sztuk - z zawartością suchej masy kakaowej 70%, maksymalnie 30 g cukrów w 100 g produktu c) Czekolady mlecznej z dodatkiem wiórków kokosowych w ilości nie mniej niż 18% w ilości 127 500 sztuk - maksymalna zawartość cukrów 48 g w 100 g produktu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera ; dla Części nr 1 - załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w zależności od potrzeb z opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, która nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. 1.1 Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiającemu w ramach opcji przysługuje w okresie trwania umowy zwiększenie zakupu tego samego przedmiotu zamówienia maksymalnie o dodatkowe 30% zamówienia podstawowego . Realizacja opcji odbywa się na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. 1.2. Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w przypadku wzrostu liczby dawców krwi oraz w przypadku zrealizowania w całości zamówienia podstawowego w okresie umownym. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z każdej ww. opcji skorzystać w całości, skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. Podstawą rozliczenia zamówienia objętego opcją będzie cena jednostkowa brutto za produkt podany w ofercie wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa pozostałych artykułów spożywczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawę artykułów spożywczych dla zrównoważenia wysiłku energetycznego dla Honorowych Dawców Krwi w okresie 18 m-cy. Część 2 – Dostawa pozostałych artykułów spożywczych W rozbiciu na: Orzeszki ziemne prażone niesolone (op. a 350 g) – 127 500 szt. Musli tradycyjne (op. a 350g) – 127 500 opak. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 określa załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15613000 Getreidekornerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03222100 Tropenfrüchte und -nüsse