2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Waterschap Noorderzijlvest is op zoek naar één (1) leverancier die Aanbestedende dienst kan voorzien van warme drankenautomaten, ingrediënten, disposables en reusable kunststof hardcups. Het doel van deze aanbesteding is om een goede kwalitatieve, duurzame en kostenbewuste uitvoering van de dienstverlening op het gebied van de warme drankenvoorziening te bewerkstelligen.
Interne Kennung: Z/24/075995
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000