2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO GAŚNICZEGO ZE SPRZĘTEM RATOWNICZO GAŚNICZYM DLA OSP PILAWA
Beschreibung: ZAKUP ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO GAŚNICZEGO ZE SPRZĘTEM RATOWNICZO GAŚNICZYM DLA OSP PILAWA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001