2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti společnosti SEPAS a.s. – dodávka řezací linky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka řezací linky pro řezání polystyrénových bloků. Základní podmínky Zadavatele pro předmět Dodávky: a) dodržení maximální možné půdorysné velikosti dodávané řezací linky: viz Příloha č. 1 - Umístění a schéma Dodávky, příloha Zadávací dokumentace - textová část (ZD-TČ) b) minimální rychlost řezání polystyrénu o objemové hmotnosti 15 kg/m3, délce 1 m, šířce 1,26 m a výšce 1 m, a to při řezání pomocí 10 ks odporových drátů: 1,4 m/min c) maximální spotřeba elektrické energie při řezání polystyrénu o objemové hmotnosti 15 kg/m3 a velikosti 1 m3, a to při řezání pomocí 10 ks odporových drátů: 27 Wh d) požadované části řezací linky: • vstupní překlapěč, • válečkový dopravník, • dopravník překlapěče, • překlapěč, • centrování EPS, • vozík s EPS polystyrenovou deskou (pohyb dopředu a zpět), • boční ořez – posun po dráze, • řezačka s jedním drátem – řezání svisle, přesun po dráze, • dráha vozíku s pohonem, • ovládací pult, • horizontální řezačka s automatickým nastavením drátů, minimální počet odporových drátů: 30. Podmínky uvedené v písm. b) a c) jsou předmětem hodnocení nabídky účastníka zadávacího řízení. Podrobně jsou podmínky hodnocení uvedeny v čl. 11.1. a 11.2. ZD-TČ. Součástí předmětu zakázky je dále splnění opatření DNSH dle podmínek dotačního programu OP TAK, viz čl. 12.3. ZD-TČ. Předmětem zakázky je rovněž zajištění záručního servisu. Předmětem zakázky je dále garance pozáručního servisu. Minimální délku garance pozáručního servisu Zadavatel stanovuje na dobu 36 měsíců po ukončení délky trvání záručního servisu. Podrobně viz Příloha č. 2 – Obchodní podmínky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Snížení energetické náročnosti společnosti SEPAS a.s. – dodávka blokové formy