See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej , w podziale na 8 części
Beschreibung: 1. Świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie, w podziale na 8 części. Główny kod PV: 50700000-2 – usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych Dodatkowy kod PV: 50760000-0 – usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określa Załącznik Nr 9 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego" wraz z załącznikami. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Opis poszczególnych części zamówienia: Część 1 – Przychodnie, Forty Część 2 – BOM -1 Rynek Kleparski 4, Część 3 – BOM - 2 B. Czerwieńskiego 16 Część 4 – BOM - 3 Zamoyskiego 3, Część 5 – BOM - 4 Centrum C 10b, BOM-5 Na Stoku 1 Część 6 – BOM – 6 Plac Na Groblach 7 Część 7 – Zadania zlecone Część 8 – Stacja stransformatowa
Vorherige Bekanntmachung: 542872-2025
Interne Kennung: 106/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Część 1 – Przychodnie, Forty
Beschreibung: Część 1 – Przychodnie, Forty. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0022
Titel: Część 2 – BOM -1 Rynek Kleparski 4,
Beschreibung: Część 2 – BOM -1 Rynek Kleparski 4. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0023
Titel: Część 3 – BOM - 2 B. Czerwieńskiego 16
Beschreibung: Część 3 – BOM - 2 B. Czerwieńskiego 16. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0024
Titel: Część 4 – BOM - 3 Zamoyskiego 3,
Beschreibung: Część 4 – BOM - 3 Zamoyskiego 3. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0025
Titel: Część 5 – BOM - 4 Centrum C 10b, BOM-5 Na Stoku 1
Beschreibung: Część 5 – BOM - 4 Centrum C 10b, BOM-5 Na Stoku 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0026
Titel: Część 6 – BOM – 6 Plac Na Groblach 7
Beschreibung: Część 6 – BOM – 6 Plac Na Groblach 7. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0027
Titel: Część 7 – Zadania zlecone
Beschreibung: Część 7 – Zadania zlecone. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0028
Titel: Część 8 – Stacja stransformatowa
Beschreibung: Część 8 – Stacja stransformatowa. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, napraw i usuwania awarii w zakresie branży elektrycznej na terenie nieruchomości i lokali będących w zasobach Gminy Miejskiej Kraków wraz z usługą pogotowia technicznego na terenie nieruchomości zarządzanych przez ZBK w Krakowie
Interne Kennung: część 8