822197-2025 - Ergebnis
Polen – Versicherungen – Kompleksowe ubezpieczenie majątku AGH oraz ACK Cyfronet AGH- DE-dzp.272-470/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe ubezpieczenie majątku AGH oraz ACK Cyfronet AGH- DE-dzp.272-470/25
BeschreibungKompleksowe ubezpieczenie majątku AGH oraz ACK Cyfronet AGH, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung695000-2025
Interne KennungDE-dzp.272-470/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0005
TitelUbezpieczenie jednostek pływających- DE-dzp.272-470-5/25
BeschreibungUbezpieczenie jednostek pływających- DE-dzp.272-470-5/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 10 grudnia 2025 r.
Interne KennungDE-dzp.272-470-5/25
Haupteinstufung (cpv): 66516300 Schiffshaftpflichtversicherungen
LosLOT-0006
TitelUbezpieczenie OC pilotów oraz aero-casco dronów oraz sprzętów zamieszczonych na dronie- DE-dzp.272-470-6/25
BeschreibungUbezpieczenie OC pilotów oraz aero-casco dronów oraz sprzętów zamieszczonych na dronie- DE-dzp.272-470-6/25 zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 8 lutego 2026 r.
Interne KennungDE-dzp.272-470-6/25
Haupteinstufung (cpv): 66514140 Flugzeugversicherungen
LosLOT-0007
TitelUbezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- DE-dzp.272-470-7/25
BeschreibungUbezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków- DE-dzp.272-470-7/25, zgodnie z zapisami w pkt 4.1 SWZ oraz załącznikiem nr 4 do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: 24 m-cy realizowane od 28 marca 2026 r.
Interne KennungDE-dzp.272-470-7/25
Haupteinstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen