822296-2025 - Ergebnis
Polen – Verarbeitetes Obst und Gemüse – Dostawa przetworów warzywnych i owocowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa przetworów warzywnych i owocowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów warzywnych i owocowych do Jednostek Wojskowych rejonu odpowiedzialności 3 Regionalnej Bazy Logistycznej w 2026 r. w ilościach określonych w dokumentach zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje 7 obszarów dostawy, stanowiących 7 zadań określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung684193-2025
Interne Kennung135/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – warzywa i owoce konserwowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw, owoców konserwowych 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy). 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia)
Interne KennungZadanie nr 1- Obszar I - 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 2- Obszar II - 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 3 - Obszar III - 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 4 - Obszar IV - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 5 - Obszar V - Kraków
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 6 - Obszar VI - 32 Baza Lotnictwa Taktycznego
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 – warzywa i owoce konserwowe
Interne KennungZadanie nr 7 - Obszar VII - 41 Baza Lotnictwa Szkolnego