2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne na terenie Gminy Skawina w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, położonych w granicach administracyjnych Gminy Skawina. Szacunkowa liczba odpadów komunalnych przewidziana do odbioru w ciągu jednego miesiąca wynosi ok. 180 Mg, w tym ok. 20 Mg odpadów zbieranych selektywnie - surowce wtórne (szkło, metal, papier i tektura, tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe, odzież i tekstylia), odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (poza odpadami niebezpiecznymi), odpady zielone, w tym choinki oraz bioodpady stanowiące odpady komunalne (odpady spożywcze i kuchenne). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 759517-2025
Interne Kennung: ZP.272.38.K-OŚ.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony Formularz oferty, zgodnie z treścią załącznika do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.