2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair Tilburg University
Beschreibung: De Opdracht bestaat enerzijds uit het leveren van campusmeubilair op de diverse locaties van Tilburg University en anderzijds uit het leveren van een thuiswerkplek voorziening op de diverse thuislocaties van medewerkers. De volgende onderdelen vallen binnen scope van de opdracht: - Plaatmeubilair - Vergadermeubilair - Bureaustoelen - Projectmeubilair De volgende onderdelen vallen buiten scope van de opdracht: -Buitenmeubilair - Collegezaalmeubilair - Toetsingsmeubilair - Laboratoriameubilair - Bij een groter overkoepelend project of in geval van zeer specifiek meubilair wordt het recht voorbehouden dit buiten de raamovereenkomst te plaatsen De verwachting is dat de komende jaren per perceel de volgende jaarlijkse uitgaven worden gedaan: Perceel 1 Plaatmeubilair en vergadermeubilair € 200.000,00 Perceel 2 Bureaustoelen € 110.000,00 Perceel 3 Projectmeubilair € 200.000,00
Interne Kennung: TiU/FS05425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tilburg University kiest voor een openbare aanbestedingsprocedure. Op deze wijze hebben alle potentiële Opdrachtnemers de mogelijkheid tot inschrijven en wordt de hele markt bestreken. De aanbesteding bestaat uit drie percelen. Het onderscheid tussen de percelen is gebaseerd op het specifieke karakter van de af te nemen producten. Binnen ieder perceel wordt qua aard en omvang samenhang gegarandeerd. Daarnaast wordt hierdoor de toegang tot het MKB vergroot.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Plaatmeubilair en vergadermeubilair
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van plaatmeubilair en vergadermeubilair. Onder plaatmeubilair en vergadermeubilair wordt begrepen een standaard inrichting van: 1. Een campuswerkplek die kan bestaan uit een enkele werktafel en een kast die qua uiterlijk sterk aansluit op de huidige meubellijn voor campusmeubilair; 2. Een thuiswerkplek, bestaande uit een enkele werktafel die qua uiterlijk identiek is aan de campuswerkplek; 3. Een vergaderwerkplek, bestaande uit een vergadertafel en vergaderstoelen, die qua uiterlijk sterk aansluit op de huidige meubellijn voor vergadermeubilair met keuze uit een standaard vergaderstoel of een luxe vergaderstoel, beide leverbaar als slede of 4-poots vergaderstoel. Opdrachtgever is voornemens om één raamovereenkomst met één raamcontractant af te sluiten. De geraamde opdrachtwaarde is € 600.000,00, inclusief initiële looptijd en verlengingsoptie, exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing
Los: LOT-0002
Titel: Bureaustoelen
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van bureaustoelen. Onder bureaustoelen wordt begrepen één bureaustoel uit één meubellijn, welke voldoet aan alle gestelde eisen en richtlijnen in dit Beschrijvend document en qua uiterlijk zoveel mogelijk aansluit bij de huidige bureaustoel. Opdrachtgever is voornemens om één raamovereenkomst met één raamcontractant af te sluiten. De geraamde opdrachtwaarde is € 330.000,00, inclusief initiële looptijd en verlengingsoptie, exclusief BTW.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Projectmeubilair
Beschreibung: Dit perceel betreft de levering van projectmeubilair. Onder projectmeubilair wordt begrepen alle losse meubelinrichting voor specifieke ruimtes, zoals foyers, entreegebieden, bibliotheken, brede gangzones met ruimte voor een functionele inrichting, studiewerkplekken, ontmoetingsruimtes, vergaderruimtes met een luxere uitstraling (afwijkend van perceel 1) en restauratieve ruimtes. Het projectmeubilair beslaat zowel studenten- als medewerkersgebied. Opdrachtgever is voornemens om één raamovereenkomst met drie raamcontractanten af te sluiten. De geraamde opdrachtwaarde is € 600.000,00, inclusief initiële looptijd en verlengingsoptie, exclusief BTW.
Interne Kennung: 3