822394-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Stichting Catent - Laptops en toebehoren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Stichting Catent - Laptops en toebehoren
BeschreibungHet betreft een opdracht voor de levering van laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting Catent. Deze opdracht is gepubliceerd in DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung393442-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000