See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 507768-2025
Interne Kennung: ATZ-281-62/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest na podstawie art.132 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo Zamówień Publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320) tryb przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. 1 Komputery stacjonarne (2 szt.), monitory komputerowe (2 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych (2 szt.), monitorów komputerowych (2 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: cz. 2 Oprogramowanie biurowe (2 odrębne licencje)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (2 odrębne licencje). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Los: LOT-0003
Titel: cz. 3 Komputer stacjonarny (1 szt.), monitor komputerowy (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera stacjonarnego (1 szt.), monitora komputerowego (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. III
Los: LOT-0004
Titel: cz. 4 Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego (1 licencja). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. IV
Los: LOT-0005
Titel: cz. 5 Monitory komputerowe (9 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych (9 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. V
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: cz. 6 Tablet (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletu (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. VI
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0007
Titel: cz. 7 Laptop (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptopa (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. VII
Los: LOT-0008
Titel: cz. 8 Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. VIII
Los: LOT-0009
Titel: cz. 9 Laptop (1 szt.)
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. IX
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0010
Titel: cz. 10 Oprogramowanie biurowe (1 licencja)
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. X
Los: LOT-0011
Titel: cz. 11 Tablet (1 szt.), etui z klawiaturą (1 kpl.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tabletu (1 szt.), etui z klawiaturą (1 kpl.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-62/25 cz. XI