822545-2025 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Autorizovaný servis motorového a AKU nářadí značky STIHL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutorizovaný servis motorového a AKU nářadí značky STIHL
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v provádění autorizovaného servisu a oprav motorového a AKU nářadí značky STIHL, včetně náhradních dílů nezbytných k provedení služby, identifikace závad a sestavení rozpočtu opravy, čištění karburátoru ultrazvukem, a sezónních prohlídek strojů (dále jen “služby”) v rozsahu rámcové dohody (dále jen „smlouva“), která tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung2025/72
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001