2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer
Beschreibung: De opdracht omvat de volgende activiteiten: • Het busvervoer voor eendaagse activiteiten (binnen- en buitenland); • Het busvervoer voor meerdaagse activiteiten (binnen- en buitenland); Onderstaande zaken behoren niet tot de scope: • Taxivervoer • Pakketreizen (totaalpakketten waarbij vervoer en accommodatie in één geboekt worden). Meer informatie vind u in de Leidraad. De omvang van de opdracht over de afgelopen jaren was circa € 110.000,- inclusief btw per jaar (zie ook bijlage 7 voor het rittenoverzicht van de afgelopen 4 jaar). Opdrachtgever schat de waarde van deze overeenkomst (over vier jaar) op € 450.000 inclusief btw. Hierbij wordt een inschatting gemaakt van de invloed die de ontwikkelingen hebben. De omvang van de opdracht kan per jaar verschillen en kan in de loop der jaren afnemen of toenemen als gevolg van de afname van het aantal leerlingen in het Voortgezet Onderwijs en/of als gevolg van veranderingen in de onderwijsprogramma’s. Aan de genoemde aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Opdrachtgever verstrekt opdrachten voor het busvervoer alleen via de dienst Facilitaire Zaken. De dienst Facilitaire Zaken is verantwoordelijk voor de offerteaanvragen en het boeken van busritten. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 750.000 inclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1