822571-2025 - Ergebnis
Tschechien – Analysatoren – Analyzátor pro kapilární elektroforézu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAnalyzátor pro kapilární elektroforézu
BeschreibungPředmětem plnění VZ je: a) dodávka, instalace a uvedení do provozu nového přístrojového vybavení včetně příslušenství detailně specifikovaného v příloze č. 2 ZD; b) záruční a pozáruční servisní zabezpečení provozu přístrojového vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti, nejméně však po dobu 8 let; c) průběžné dodávky spotřebního materiálu k přístrojovému vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti, tedy po dobu 8 let.
Interne Kennung187/VZ/2025-OVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen, 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001