See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokaal bestuur Dessel : Het bouwen van een nieuwe school met buitenaanleg voor GBS De Meikever in Dessel Witgoor
Beschreibung: Perceel Algemene aanneming
Interne Kennung: S1375/P1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1375/P1 - 1
Beschreibung: Perceel : Algemene aanneming De aanbesteder wenst een team voor de uitvoering aan te stellen voor de volledige bouw, afwerking en technische onderhoud en de bedrijfsvoering van het nieuwe schoolgebouw te Dessel overeenkomstig het ontwerp zoals opgemaakt door de architect. Hierbij zal de uitvoering worden toegewezen aan één algemene aannemer die verantwoordelijk is voor de volledige bouw en afwerking van het nieuwe schoolgebouw. Deze algemene aannemer moet verplicht inschrijven met geregistreerde onderaannemers minstens voor HVAC & sanitair en elektriciteit. Deze algemene aannemer staat ook in voor de coördinatie van de werken. Er wordt derhalve slechts één aannemingsovereenkomst afgesloten, zijnde met de algemene aannemer.
Interne Kennung: 1