822733-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrofahrzeuge – Nákup elektrických vozidel kat. N1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup elektrických vozidel kat. N1
Beschreibung• Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup 3 ks nákladních vozidel kategorie N1 na elektrický pohon, bílé barvy, bez obsluhy, včetně poskytování služeb s tím souvisejících, pro odbor dopravních služeb Všeobecné fakultní nemocnice v Praze (VFN). • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 2 zadávacích podmínek. • K předání automobilů musí dojít do 30 dnů ode dne účinnosti kupní smlouvy. • Projekt je realizován v rámci Národního programu Životní prostředí (výzvy NPO 11/2025 Udržitelná městská doprava a mobilita) a spolufinancován z Národního plánu obnovy ČR z Nástroje pro oživení a odolnost EU. • Financováno Evropskou unií - Next Generation EU.
Interne KennungVZ 109/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen• Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změnu závazku: a) V případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH,  b) V případě, že po podpisu smlouvy na VZ dojde k prokazatelnému nedostatku zboží na trhu daného vlivem okolností, které vybraný dodavatel v době podání nabídky na VZ nemohl předvídat, nemá nad nimi kontrolu a nemohl je ovlivnit, si zadavatel vyhrazuje právo, a to vždy s ohledem na účel sledovaný VZ, přiměřeně prodloužit dobu dodání ( vždy však pouze o nezbytně nutnou dobu potřebnou pro řádné plnění a zároveň maximálně o dobu, které délku dodavatel nemohl v době podání nabídky předvídat, neměl nad ní kontrolu a nemohl ji ovlivnit). Vybraný dodavatel je v takovém případě povinen zadavateli prokázat, že okolností, které ovlivnily nedostatek zboží na trhu nemohl v době podání nabídky předvídat, nemá nad nimi kontrolu a nemůže je ovlivnit, a to zejména potvrzením výrobce (dovozce, distributora) předmětného zboží.