2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH ZE WSZYSTKICH NIERUCHOMOŚCI ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TERENIE GMINY MROCZA ORAZ PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport do wskazanej przez Zamawiającego instalacji komunalnej niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych (20 03 01) ze wszystkich nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych gminy Mrocza oraz odbiór i zagospodarowanie selektywnie zbieranych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych gminy Mrocza oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ostrowie w latach 2026-2027. Odbiór i zagospodarowanie selektywnie odebranych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości na terenie gminy Mrocza, takich jak: a) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, tzw. „nieruchomości zamieszkane”, b) nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, tzw. „nieruchomości niezamieszkane”, c) nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy i innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, d) Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOK oraz placówek służby zdrowia, oświaty i kultury oraz użyteczności publicznej. Wykonawca ponosić będzie opłaty za zagospodarowanie wszystkich selektywnie zbieranych odpadów komunalnych na rzecz podmiotu lub podmiotów – instalacji komunalnych, do których będą przekazywane odpady zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w ustawie o odpadach. W przypadku niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych opłatę w formie dotacji dokonywał będzie Zamawiający na rzecz instalacji komunalnej, do której Wykonawca dostarczy w/w odpady. Wykonawca zobowiązany jest wkalkulować ewentualne zyski lub straty związane z zagospodarowaniem odpadów komunalnych selektywnie zbieranych lub odbieranych w cenę za 1 Mg poszczególnych rodzajów odpadów odebranych, zebranych i zagospodarowanych. Wykonawca zobowiązany jest również do odbioru i zagospodarowania odpadów wielkogabarytowych, odzieży i tekstyliów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów budowlanych, rozbiórkowych w tym poremontowych.
Vorherige Bekanntmachung: 660560-2025
Interne Kennung: RI.271.6.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy