2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Milówka w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie usług w zakresie zbierania, odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Milówka oraz ich transport do instalacji komunalnej oraz instalacji do przetwarzania odpadów selektywnie zebranych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, i b) organizacja i prowadzenie na terenie gminy Milówka stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie. 2. Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, które będzie trzeba odebrać i zagospodarować w okresie realizacji zamówienia: ok. 2385,00 Mg. 3. Zamawiający przewiduje zmianę ilości Mg do odebrania i zagospodarowania z terenu Gminy Milówka.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001