See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania w Ośrodkach Kuratorskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania pomieszczeń zajmowanych przez trzy Ośrodki Kuratorskie zlokalizowane w Lublinie przy ul.: Radości 13, Marii Koryznowej 2b oraz Zemborzyckiej 63. Usługi sprzątania realizowane będą z częstotliwością raz na tydzień, z wyłączeniem tygodni, w których realizowane będą usługi świadczone na podstawie Umowy nr ZP.261.2.2025/z.2 zawartej w dniu 4 lipca 2025 r. Powierzchnia wewnętrzna trzech Ośrodków Kuratorskich wynosi łącznie 288 m2. Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług sprzątania w dniu tygodnia uzgodnionym z Kierownikami Ośrodków Kuratorskich. Termin świadczenia usług sprzątania: do 26 czerwca 2026 r. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia środków i sprzętu potrzebnego do wykonania zamówienia. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia dostaw worków na śmieci. Oprócz niezbędnego asortymentu, w który należy wyposażyć każdą osobę świadczącą usługi utrzymania czystości, Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia każdej osobie świadczącej usługi sprzątania pomieszczeń indywidualnych środków do: czyszczenia mebli, dezynfekcji oraz czyszczenia monitorów LCD. Preparaty te muszą być w opakowaniach ciśnieniowych oraz posiadać na opakowaniu instrukcję w języku polskim. Fabryczne opakowanie ciśnieniowe musi uniemożliwiać ponowne napełnienie, uzupełnienie lub rozcieńczenie zawartości. Stosowane przez Wykonawcę środki myjąco-czyszczące muszą posiadać aktualne atesty lub certyfikaty dopuszczające je do stosowania na rynku polskim lub inne dokumenty potwierdzające stosowanie rozwiązań równoważnych.
Interne Kennung: ZP.261.5.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług sprzatania w Ośrodkach Kuratorskich