See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z przeprowadzaniem kursów z zakresu ratownictwa górniczego
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z przeprowadzaniem kursów z zakresu ratownictwa górniczego
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług związanych z przeprowadzeniem kursów z zakresu ratownictwa górniczego przez Centralną Stację Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z przeprowadzeniem kursów z zakresu ratownictwa górniczego przez Centralną Stację Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w okresie 24 miesięcy od daty zawarcia umowy.