822934-2025 - Wettbewerb
Polen – Alkoholfreie Getränke – Dostawa napoi bezalkoholowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa napoi bezalkoholowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w podziale na 5 części (zadania). 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne KennungD/179/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa napoi bezalkoholowych - zadanie nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – RAZEM: 814 500 l (PODSTAWA 407 250 l; OPCJA 407 250 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – RAZEM: 760 500 l (PODSTAWA 380 250 l; OPCJA 380 250 l); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – OPCJA 407 250 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – OPCJA 380 250 l);
LosLOT-0002
TitelDostawa napoi bezalkoholowych - zadanie nr 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – RAZEM: 930 000 l (PODSTAWA 465 000 l; OPCJA 465 000 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – RAZEM: 852 000 l (PODSTAWA 426 000 l; OPCJA 426 000 l); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – OPCJA 465 000 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – OPCJA 426 000 l);
LosLOT-0003
TitelDostawa napoi bezalkoholowych - zadanie nr 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – RAZEM: 1 635 000 l (PODSTAWA 817 500 l; OPCJA 817 500 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – RAZEM: 1 635 000 l (PODSTAWA 817 500 l; OPCJA 817 500 l); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – OPCJA 817 500 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – OPCJA 817 500 l);
LosLOT-0004
TitelDostawa napoi bezalkoholowych - zadanie nr 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – RAZEM: 1 110 000 l (PODSTAWA 555 000 l; OPCJA 555 000 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – RAZEM: 1 006 992 l (PODSTAWA 503 496 l; OPCJA 503 496 l); 3. Naturalna woda źródlana niegazowana 18 l- 18,9 l - RAZEM: 556 l (PODSTAWA 278 l; OPCJA 278 l); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 1,5 l – OPCJA 555 000 l; 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 1,5 l – OPCJA 503 496 l; 3. Naturalna woda źródlana niegazowana 18 l- 18,9 l - OPCJA 278 l;
LosLOT-0005
TitelDostawa napoi bezalkoholowych - zadanie nr 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 0,5 l – RAZEM: 1 034 106 l (PODSTAWA 344 702 l; OPCJA 689 404 l); 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 0,5 l – RAZEM: 600 000 l (PODSTAWA 200 000 l; OPCJA 400 000 l); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy; - Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie daty określonej w § 2 ust. 8 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy będzie wymagało zgody Wykonawcy; - Skorzystanie z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia (zgodnie z § 2 ust. 9 załącznika nr 6 do SWZ – wzór Umowy); - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa napoi bezalkoholowych w ilościach określonych poniżej: 1.Naturalna woda mineralna butelkowana gazowana 0,5 l – OPCJA 689 404 l; 2.Naturalna woda mineralna butelkowana niegazowana 0,5 l – OPCJA 400 000 l;