822936-2025 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej do Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP31/2025/II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej do Szpitala Powiatu Bytowskiego Sp. z o.o. ZP31/2025/II
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby opieki długoterminowej (zwanych dalej „przedmiotem dostawy”) dla Szpitalu Powiatu Bytowskiego wraz z montażem wyposażenia, instalacją urządzeń oraz szkoleniem personelu w zakresie jego obsługi. 4.2. Szczegółowe wymagania techniczne przedmiotu dostawy (graniczne) zawiera załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA: Wykonawca jest zobowiązany do załączenia do oferty załącznika nr 1 do SWZ Parametrów technicznych z wypełnionymi wszystkimi pozycjami dotyczącymi oferowanych parametrów oferowanego przedmiotu dostawy. Wypełniony załącznik nr 1 stanowi Przedmiotowy środek dowodowy, jest on również dokumentem potrzebny w celu uzyskania punktów w kryterium jakość. 4.3. W ramach zamówienia Wykonawca: dostarczy przedmiot zamówienia na swój koszt i ryzyko (wraz z ubezpieczeniem transportu) do miejsca dostawy, a następnie dokona jego montażu, instalacji i uruchomienia oraz przeszkolenia ze sposobu korzystania personelu Zamawiającego. 4.10. Zamówienie korzysta z dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparatura medyczna
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 A do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt diagnostyczno - zabiegowy
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 B do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33158000 Elektrische, elektromagnetische und mechanische Behandlung