See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud aanplantingen door derden 2026
Beschreibung: Onderhoud aanplantingen door derden 2026
Interne Kennung: PPP004-901/5182/OW 2603
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OW 2603_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten
822980-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud aanplantingen door derden 2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP004-901/5182/OW 2603
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OW 2603_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid