See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby elektronického zdravotnictví pro Bohumínskou městskou nemocnici a.s.
Beschreibung: Dílčí část 1 zahrnuje rozšíření funkcionalit a rozvoj stávajícího nemocničního informačního systému (NIS) v oblasti elektronizace procesů (např. v oblasti strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, elektronizace vizity apod.), zajištění dlouhodobé elektronické archivace zdravotnické dokumentace, zavedení podpory nových procesů v rámci nemocnice a zejména jejich elektronizaci s možností jejich realizace jak v nemocnici, tak i vzdáleně, a zavedení nových funkcí v NIS. Technická specifikace tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace. Dílčí část 2 zahrnuje pořízení dlouhodobého důvěryhodného elektronického archivu (DEA) do aplikační architektury nemocnice s cílem zajistit archivaci elektronické zdravotnické dokumentace a její řízenou skartaci dle platné legislativy ČR. Technická specifikace tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace. Dílčí část 3 zahrnuje dodání a montáž HW podle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 51611100 Hardwareinstallation, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozvoj Nemocničního informačního systému (NIS)
Beschreibung: Dílčí část 1 zahrnuje rozšíření funkcionalit a rozvoj stávajícího nemocničního informačního systému (NIS) v oblasti elektronizace procesů (např. v oblasti strukturované elektronické zdravotnické dokumentace, elektronizace vizity apod.), zajištění dlouhodobé elektronické archivace zdravotnické dokumentace, zavedení podpory nových procesů v rámci ne-mocnice a zejména jejich elektronizaci s možností jejich realizace jak v nemocnici, tak i vzdáleně, a zavedení nových funkcí v NIS. Technická specifikace tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0003
Titel: Hardware (HW)
Beschreibung: Dílčí část 3 zahrnuje dodání a montáž HW podle technické specifikace, která tvoří přílohu č. 6 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation
Los: LOT-0002
Titel: Dlouhodobý důvěryhodný elektronický archiv (DEA)
Beschreibung: Dílčí část 2 zahrnuje pořízení dlouhodobého důvěryhodného elektronického archivu (DEA) do aplikační architektury nemocnice s cílem zajistit archivaci elektronické zdravotnické dokumentace a její řízenou skartaci dle platné legislativy ČR. Technická specifikace tvoří přílohu č. 6 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: LOT-0002