2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów zmieszanych oraz bioodpadów oraz odbiór, transport i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych w tym odpadów problemowych na terenie Gminy Rogoźno w 2026 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów zmieszanych oraz bioodpadów oraz odbiór, transport i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych w tym odpadów problemowych na terenie Gminy Rogoźno w 2026 r.” Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług: a) odbioru i transportu z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe z terenu gminy Rogoźno, z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej: • niesegregowanych ( zmieszanych) odpadów komunalnych • bioodpadów, b) odbioru, transportu i zagospodarowania z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe, występujących na terytorium gminy Rogoźno, z wyłączeniem odpadów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej: • odpadów opakowaniowych selektywnie zbieranych: papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, odpady opakowaniowe wielomateriałowe; • pozostałych frakcji odpadów komunalnych zbieranych selektywnie, w tym odpady niebezpieczne, przeterminowane leki, chemikalia (np. farby, lakiery, środki ochrony roślin), zużyte akumulatory, baterie, zużyte opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstające w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, odpady budowlane i rozbiórkowe, odpady wielkogabarytowe, odpadów tekstyliów i odzieży, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. c) obsługi punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w miejscowości Studzieniec. Szczegóły w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 673573-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów zmieszanych oraz bioodpadów oraz odbiór, transport i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych w tym odpadów problemowych na terenie Gminy Rogoźno w 2026 r.
Interne Kennung: ZP.271.1.19.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 1 Stück