823052-2025 - Wettbewerb
Polen – Baustoffe und Zubehör – Dostawy do kopalń JSW S.A. przewodów giętkich hydraulicznych okutych wysokociśnieniowych, trudnopalnych i antyelektrostatycznych dwuoplotowych typu 2SN i 2ST, czterooplotowych typu 4SP i 4SH z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. przewodów giętkich hydraulicznych okutych wysokociśnieniowych, trudnopalnych i antyelektrostatycznych dwuoplotowych typu 2SN i 2ST, czterooplotowych typu 4SP i 4SH z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung69/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44165100 Schläuche
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2SN o średnicy nominalnej od 10 mm do 31 mm w łącznej ilości 34 376 szt. (77 pozycji)
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2SN o średnicy nominalnej 38 mm i 51 mm w łącznej ilości 1 470 szt. (6 pozycji)
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne czterooplotowe typu 4SP o średnicy nominalnej od 10 mm do 51 mm oraz typu 4SH o średnicy 25 mm i 31 mm w łącznej ilości 36 827 szt. (94 pozycje)
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Przewody giętkie hydrauliczne wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe oraz czterooplotowe okute końcówkami DKO w łącznej ilości 535 szt. (7 pozycji)
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2ST o średnicy nominalnej 10 mm, 12 mm, 31 mm oraz 51 mm w łącznej ilości 864 szt. (7 pozycji)
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SH 31x4500 złącza rodzaj W (350 bar) w ilości 45 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 6x800 500 bar z koncówkami stecko 10 w ilości 1 300 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x380 w ilości 200 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x3600 w ilości 300 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x5300 w ilości 100 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 19x40000 w ilości 50 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x450 w ilości 150 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x2300 w ilości 200 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x3400 w ilości 500 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x30000 w ilości 10 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 25x3000 w ilości 36 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 51x20000 w ilości 10 szt.
Interne Kennung69/PM/25 - Zadanie 17