823086-2025 - Wettbewerb
Polen – Installation von Bergbaumaschinen – „Usługa wymiany wraz z dostawą kół linowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A Zakład Górniczy Brzeszcze”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa wymiany wraz z dostawą kół linowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A Zakład Górniczy Brzeszcze”
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne KennungPZP/MNO/00009/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnie dotyczy
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51541100 Installation von Bergbaumaschinen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungSzczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Załączniku nr 5 do SWZ