82311-2026 - Ergebnis
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Sukcesywne dostawy mięsa w tym wędlin dla wybranych jednostek oświatowych na 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy mięsa w tym wędlin dla wybranych jednostek oświatowych na 2026 r.
Interne KennungOAZ-ZP-I.261.7.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Zamawiający wstępne ogłoszenie informacyjne przekazał do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Ww. ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 16/09/2025 i otrzymało nr Dz.U. S: OJ S 177/2025 603734-2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15110000 Fleisch, 15111100 Rindfleisch, 15131130 Würste, 15130000 Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSukcesywne dostawy mięsa w tym wędlin do Przedszkola nr 7 w Lublinie, Przedszkola nr 9 w Lublinie, Przedszkola nr 32 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 5 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie, Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 6 w Lublinie, Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego.
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach niniejszego postępowania, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Projektowane postanowienia prawa opcji określone zostały w załączniku nr 5 do SWZ - wzór umowy