2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb, zajištění podpory a rozvoje vzdáleného podepisování a pečetění dle eIDAS
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v: a) poskytování služby vzdáleného podepisování a pečetění; b) poskytování služby softwarového řešení umožňujícího objednateli elektronické podepisování, pečetění, připojování časových razítek a ověřování dokumentů; c) zajištění rozvoje služeb vzdáleného podepisování a pečetění. Předmět plnění veřejné zakázky je včetně technických podmínek blíže specifikován v návrhu smlouvy a jeho přílohách (zejm. v příloze č. 1), který tvoří Přílohu č. 2 ZD.
Interne Kennung: MK-S 15051/2025 OITSS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Návrh smlouvy obsahuje inflační doložku ve znění: 9) Strany se dohodly, že s účinností od prvního (1.) dne druhého (2.) kalendářního roku trvání této Smlouvy je Poskytovatel oprávněn jedenkrát (1×) za kalendářní rok písemně oznámit úpravu Ceny pro ty části Smlouvy, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením není Poskytovatel v prodlení, a to v případě, že průměrný roční index spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva účinná, vzroste o více než 5 %, zvýší se neuhrazené smluvní ceny uvedené v Příloze č. 2: Cenová specifikace této smlouvy o výši tohoto indexu, a to v každém roce trvání smlouvy. Ke zvýšení dochází ode dne v příslušném měsíci, který se číselným označením shoduje s datem účinnosti Smlouvy. V případě, kdy nebylo uplatněno zvýšení smluvní ceny dle výše uvedeného textu tohoto odstavce, je Poskytovatel oprávněn jedenkrát (1×) za tři (3) po sobě jdoucí kalendářní roky písemně oznámit úpravu Ceny pro ty části Smlouvy, které dosud nebyly provedeny a s jejichž provedením není Poskytovatel v prodlení, a to v případě, že součet tří po sobě jdoucích ročních indexů spotřebitelských cen dle údajů Českého statistického úřadu, publikovaných na jeho internetových stránkách, uvedený ke kalendářnímu měsíci odpovídajícímu měsíci, v němž byla smlouva účinná, vzroste o více než 10 %, zvýší se neuhrazené smluvní ceny uvedené v Příloze č. 2: Cenová specifikace této smlouvy o průměrnou hodnotu tohoto indexu za měřené období, a to v každém tříletém cyklu trvání smlouvy. Ke zvýšení dochází ode dne v příslušném měsíci, který se číselným označením shoduje s datem účinnosti Smlouvy. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení smlouvy není třeba uzavírat dodatek ke smlouvě. 10) Pro účely fakturace si Strany indexaci Ceny vzájemně potvrdí následujícím způsobem: Poskytovatel do třiceti (30) dnů ode dne příslušného měsíce uvedeného v odst. 9) tohoto článku, zašle Objednateli oznámení o úpravě Ceny, ve kterém bude uvedena (i) hodnota Indexu, který má být použit, a jeho výpočet dle smluveného postupu; (ii) výpočet úpravy Ceny při zohlednění indexace a podmínek uvedených v této Smlouvě, a (iii) aktualizovaná Cena. Platí, že Objednatel je povinen oznámení o navýšení ceny akceptovat, pakliže navýšení ceny odpovídá podmínkám uvedeným v této Smlouvě. Toto navýšení se nedotýká finančního limitu maximální Ceny Smlouvy za celou dobu trvání Smlouvy. Pokud Poskytovatel neoznámí indexaci včas, ztrácí právo na její uplatnění.