See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, obejmującej sprzedaż, do punktów poborów Zamawiającego w 20 lokalizacjach.
Interne Kennung: ZP/1/VII/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań- zadanie 1
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań - Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (nowa baza).
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań-Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łodzi.
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań - Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku.
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań - Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań - Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (stara baza).
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Michałkowie – Ostrów Wielkopolski.
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań-Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sokołowie Podlaskim.
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polskiej Nowej Wsi-Opole.
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań- Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań- Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy.
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań- Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gryźlinach-Olsztyn.
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań- Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Krakowie.
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań -Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie.