See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przesiewaczy dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 295-12
Beschreibung: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2.Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3.Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ,pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 4.W celu potwierdzenia,że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5.Zamawiający zastosował procedurę odwróconą badania i ocenę ofert,o której mowa w art. 139 ustawy Pzp
Vorherige Bekanntmachung: 535244-2024
Interne Kennung: 702401715
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42955000 Teile für Filtriermaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa 702501556 w zakresie zadania nr 13 i 16 pozycji:7,11,13,27,28,37.
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Tech Industry Sp. z o.o. Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501556
Los: LOT-0002
Titel: Umowa 702501557 w zakresie zadania nr 16 pozycji 23
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe GUMMET S.C
Interne Kennung: 702501557
Haupteinstufung (cpv): 38431100 Gasspürgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Umowa 702501558 w zakresie zadania nr 9
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PMT Polska Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501558
Los: LOT-0004
Titel: Umowa 702501559 w zakresie zadania nr 8 i16 pozycji:1,9,14
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą P.P.H.U. Legal Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501559
Los: LOT-0005
Titel: Umowa 702501560 w zakresie zadania nr 16 pozycji:12,17,25
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Trapol 2 Sp. z o.o.
Interne Kennung: 702501560
Los: LOT-0006
Titel: Umowa 702501561 w zakresie zadania nr2,3,5, 16 pozycji:4,26
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Komplementacji i Montażu Systemów Automatyki Carboautomatyka S.A.
Interne Kennung: 702501561
Los: LOT-0007
Titel: Umowa 702501562 w zakresie zadania nr:1,4,10,11,15,16 pozycji:3,15,30,31,32,35
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Progress Eco S.A.
Interne Kennung: 702501562
Los: LOT-0008
Titel: Umowa 702501563 w zakresie zadania nr:7,12,16 pozycji:10,18,20,22,24,29,38
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą GEBAR Agata Barczyk i Grzegorz Barczyk Sp.J.
Interne Kennung: 702501563