2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomiar linii brzegowej oraz sporządzenie dokumentacji związanej z wydzieleniem działek zajętych pod wody płynące na terenie powiatu miechowskiego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pomiaru linii brzegowej oraz sporządzenie dokumentacji związanej z wydzieleniem działek zajętych pod wody płynące na terenie powiatu miechowskiego w związku z realizacją projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji powiatu miechowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Oś Priorytetowa 1 Fundusze Europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Warunki techniczne wykonania zamówienia, zawierające szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac i sposób ich wykonania. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72312100 Datenaufbereitung, 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą” lub „ustawą Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 -139 ustawy. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem klasycznym w rozumieniu art. 7 pkt 33) ustawy Pzp. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z dnia 3 grudnia 2023 r. w sprawie aktualnych progów unijnych, ich równowartości w złotych, równowartości w złotych kwot wyrażonych w euro oraz średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych lub konkursów. 2. Zgodnie z art. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu (tzw. procedura odwrócona). 3. Zamawiający kontynuuje procedurę, o której mowa w pkt. 2) do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia. 4. W sprawach, które nie zostały uregulowane w niniejszej SWZ, mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp oraz akty wykonawcze do ustawy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy