2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky očkovací látky proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám pro potřeby mimořádného a zvláštního očkování pro roky 2024-2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky očkovací látky k provedení mimořádného očkování fyzických osob pro roky 2024 – 2025 proti spalničkám, podle § 69 odst. 1 písm. g) a § 80 odst. 1 písm. i) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů a k provedení zvláštního očkování fyzických osob pro roky 2024 – 2025 proti spalničkám, podle § 11a) vyhlášky č. 537/2006 Sb., o očkování proti infekčním nemocem, ve znění pozdějších předpisů. S ohledem na skutečnost, že monovakcína proti spalničkám není v současné době k dispozici, zadavatel požaduje dodávky kombinované vakcíny proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.
Vorherige Bekanntmachung: 551833-2023
Interne Kennung: 03/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0003