See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT - R.S.G. 't Rijks interactieve schermen
Beschreibung: Dit betreft een Europese aanbesteding door middel van een openbare procedure voor ICT - R.S.G. 't Rijks interactieve schermen. R.S.G. 't Rijks nodigt u uit om een inschrijving uit te brengen voor onderhavige tender. Doel van de aanbesteding is tot een raamovereenkomst te komen met één leverancier. De opdracht omvat het leveren van interactieve schermen toebehoren inclusief installatie en support. Gezien de aard en de geraamde waarde van de overeenkomst heeft R..S.G. 't Rijks besloten een Europese openbare aanbesteding uit te voeren.
Interne Kennung: T98978
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000