See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken en waterbodemadviesdiensten
Beschreibung: Ingenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken voor het hele werkgebied van HHNK 2 jaar met optie tot verlenging 2x 1 jaar raamovereenkomst wordt aangegaan met drie partijen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure, gunning BPKV, raamovereenkomst drie partijen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ingenieursdiensten ter voorbereiding en begeleiding baggerwerken
Beschreibung: raamovereenkomst met drie contractanten. 2 jaar met optie tot verlenging van 2x 1 jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie tot verlenging 2x 1 jaar
Los: LOT-0002
Beschreibung: raamovereenkomst met 3 contractanten 4 jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3